mata grzejna montaż Warszawa

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ MATĘ GRZEJNĄ Z MONTAŻEM?

Nasz instalator z Certyfikatem Pro zamontuje Tobie elektryczne ogrzewanie podłogowe firmy RAYCHEM oraz przedłuży gwarancję do 20 lat w programie *Total Care, włączając w to sterownik!

Prawidłowy montaż ogrzewania elektrycznego jest ważnym czynnikiem wpływającym na bezawaryjną pracę systemu w kolejnych latach użytkowania.

Instalator z Certyfikatem Pro RAYCHEM to właściwie dobrane komponenty oraz pewność dobrze wykonanej instalacji.

Mata grzejna

RAYCHEM T2QuickNet cienka, samoprzylepna mata grzejna to prosty sposób montażu ogrzewania podłogowego pod posadzkami ceramicznymi. Dzięki niewielkiej grubości 3 mm stanowi idealne rozwiązanie dla remontów i modernizacji pomieszczeń. Mata dostępna jest w wersji 160 W/m² do szybkiego nagrzewania lub większych wymagań temperaturowych.

20 lat gwarancji TOTAL CARE*

gwarancja mata grzejna

Gwarancja 20 lat

Autoryzowani instalatorzy z licencją Certyfikat PRO RAYCHEM są uprawnieni do przedłużenia gwarancji na maty grzejne oraz termostaty do elektrycznego ogrzewania podłogowego i udzielania 20 letniej gwarancji Total Care.

*GWARANCJA TOTAL CARE = pełen komfort ciepłej podłogi. W rzadkich przypadkach gdy system jednak zawiedzie producent nie tylko wymieni wadliwe urządzenie ale również pokryje koszty ponownej instalacji oraz posadzki w takim samym standardzie.

Aby w pełni skorzystać z wydłużonego, 20-letniego okresu gwarancji na produkty Raychem instalator rejestruje instalację w bazie producenta.